Budownictwo

O budowaniu okiem laika. Więcej inspiracji, pomysłów i przemyśleń niż fachowych technicznych porad.

Nie będziemy pisać o tym, jak zrobić wylewkę… Raczej, jakiej technologi użyć przy budowie, co to znaczy dom samowystarczalny i dlaczego kochamy duże okna energooszczędne. Budownictwo to bardzo obszerny temat, chcielibyśmy na blogu potraktować go mniej poważnie, aby trafić do ludzi przymierzających się do budowy domu, a nie do profesjonalistów w tej dziedzinie.
Chętnie pokażemy, jak sami możecie przyczynić się do budowy, na czym polega proces, aby, zanim przystąpicie do budowy, mieć już pewne pojęcie na ten temat i nie dać się zaskoczyć firmie budowlanej.

Styl

Sprawdzamy nowatorskie pomysły, które dodają budynkom szyku, kochamy domy, które cieszą oko.

Wygoda

Radzimy, jak budować, żeby dom był wygodny. Testujemy rozmieszczenie pomieszczeń i pięter.

Bezpieczeństwo

Systemy bezpieczeństwa w domu, nie tylko alarmy, ale również materiały i nowe technologie, które zwiększają pewność, że nic nam nie grozi.

Komfort

Co zrobić, aby w Twoim domu wszyscy czuli się doskonale? Dom przystosowany do dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

Sprawdzone firmy

Prowadzimy nasz własny rejestr sprawdzonych firm budowlanych i tych, które lepiej omijać z daleka.

Porady

Radzimy w wielu mniej lub bardziej interesujących was kwestiach. W końcu dom buduje się na całe życie. Trzeba przemyśleć każdy szczegół.

Drobne prace stolarskie

Pod tą kategorią poznacie również kilka tricków, jak zbudować małe drewniane konstrukcje, meble i instalacje, które możecie wykorzystać w waszych domach.

Nie trzeba być zawodowym stolarzem, aby bez problemu sobie z tym tematem poradzić. Niezbędna jest jedynie cierpliwość i kilka przydatnych narzędzi.

Ostatnie wpisy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami,
dotyczącymi naszych ostatnich osiągnięć, pomysłów i inspiracji.
Zostaw, proszę po sobie komentarz, chętnie dowiemy się, co myślisz o naszych pracach.

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

BudownictwoFirma sprzątająca jak wybrać najlepiej Sprzątanie to temat bardzo obszerny. Nie sposób opisać wszystkich czynności z nim związanych w jednym wpisie. Dlatego dziś zajmiemy się jego częścią jaką są firmy sprzątające. Usługi sprzątania można podzielić na dwie...

Wzorzyste domy

WzornictwoWzorzyste domy    Wzory na tapecie, dywanie, poduszkach, fotelach firankach, po prostu wszędzie. Na rynku mamy ogromny wachlarz wzorów geometrycznych, dziecięcych, dedykowanych kuchni, sypialni, nawiązujących do natury i wiele więcej. Wzory wspaniale...