Design

Potrzebowaliśmy działu na naszym blogu, do którego będziemy mogli podpiąć wszystkie nasze szalone projekty, i tak powstał „design”.

Jak sama nazwa wskazuje, design z angielskiego to projekt. Projektujemy meble, ubrania, materiały, ozdoby, po prostu wszystko, co przyjdzie nam do głowy. W tej zakładce znajdą państwo to, czego nie mogliśmy wrzucić do pozostałych kategorii. Bo przecież nie każdy projekt wiąże się ze wzornictwem, wnętrzem czy budownictwem.
Ponadto, design to słowo, które spaja całą naszą ekipę, to z powodu naszych projektów spotykamy się na tym blogu.

Meble

Projektujemy meble, które ozdabiają nasze domu i służą jednocześnie. Użyteczność i piękno to najlepsze połączenie.

Programy

Pokażemy wam, sprawdzone programy do projektowania dla początkujących. Nie zdajecie sobie sprawy co oferuje nam internet.

Style

Jest ich multum, warto poznać wszystkie, ponieważ łączenie kilku naraz, daje nam nasz własny niepowtarzalny styl.

Kolory

Łączenie kolorów to sztuka, z którą nie każdy sobie radzi. Podpowiemy, jak wg. nas należy to robić, jednak w domu najważniejsze jest, aby cieszył właściciela.

Dodatki

Piękne dodatki i ozdoby dodają miejscu charakteru, ważne, aby ten charakter wyrażał lokatorów.

Inspiracje

Wiele inspiracji znalezionym w internecie, ale też spotkanych przez nas w miejscach, które odwiedzamy.

Z największą starannością…

Zaczynamy od podstaw.

Wszystkie nasze projekty są dokładnie przemyślane, materiały do nich starannie selekcjonujemy, a posty pisane są pod wpływem natchnienia, po czym dokładnie redagowane, aby były jak najlepiej zrozumiane przez naszych czytelników. Choć tworzymy dla zabawy, wszystko, co wychodzi spod naszej „ręki”, jest traktowane wyjątkowo poważnie.

Ostatnie wpisy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami,
dotyczącymi naszych ostatnich osiągnięć, pomysłów i inspiracji.
Zostaw, proszę po sobie komentarz, chętnie dowiemy się, co myślisz o naszych pracach.

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

BudownictwoFirma sprzątająca jak wybrać najlepiej Sprzątanie to temat bardzo obszerny. Nie sposób opisać wszystkich czynności z nim związanych w jednym wpisie. Dlatego dziś zajmiemy się jego częścią jaką są firmy sprzątające. Usługi sprzątania można podzielić na dwie...

Wzorzyste domy

WzornictwoWzorzyste domy    Wzory na tapecie, dywanie, poduszkach, fotelach firankach, po prostu wszędzie. Na rynku mamy ogromny wachlarz wzorów geometrycznych, dziecięcych, dedykowanych kuchni, sypialni, nawiązujących do natury i wiele więcej. Wzory wspaniale...