Design

Targi designu w Katowicach. Relacja.

    W zeszły weekend wybraliśmy się na spacer po Katowickich targach designu. Co prawda targi trwały aż 4 dni, jednak pierwszy i drugi był przeznaczony wyłącznie dla osób z branży. Jak wiadomo, my z branży nie jesteśmy, choć z pewnością wiedzę mamy ogromną. W weekend targi były już otwarte na wszystkich odwiedzających, więc udało nam się wkraść po kilka inspiracji. Wstęp na targi nie był drogi, była to raczej symboliczna opłata, wystawcy natomiast słono musieli za swoje stanowiska zapłacić, dlatego można było zobaczyć jedynie najlepiej prosperujące firmy z Polski i ze świata.

    Same targi wzbudziły na nas wrażenie niesamowitego przepychu, stanowisk były tysiące, a wszystkie przepiękne i niesamowicie dopracowane. Oprócz mebli i dodatków wiele stanowisk oferowało nowoczesne sprzęty i rozwiązania dla domów, wśród nich: mikro odpływy, grzejniki ozdobne czy płyta indukcyjna, która sama dobiera składniki potraw wg tego, co masz w lodówce. Bardzo miło zaskoczyło nas stanowisko popularnej stacji telewizyjnej o tematyce wnętrzarskiej, na którym można było zrobić swój własny las w słoiku i zabrać go za darmo do domu. Meble również nie zawiodły, wspaniałe konstrukcje z betonu, miedzi i szkła, nowoczesne wykorzystanie starych form we wnętrzach i w ogrodach. Podchodziliśmy do każdego stanowiska, które przykuło naszą uwagę, było warto, ponieważ przy każdym stał profesjonalny przedstawiciel handlowy, który odpowiadał na wszystkie pytania, rozwiewał wszelkie wątpliwości i rozdawał katalogi, przez co przywieźliśmy sporo makulatury do naszych domów.

    Koniecznie muszę dodać, że targi były bogate w prelekcje, wykłady i warsztaty dla wszystkich chętnych. Wykładali doskonali projektanci i architekci z kraju i zza granicy, sama nie mogłam się z kilku wyrwać, były niesamowicie wciągające i pobudzające do działania.
Całość targów oceniamy na mocny plus, było mnóstwo ciekawych stanowisk, dla każdego, kto uwielbia bawić się wnętrzem, bardzo polecamy, z pewnością wyjdziecie z głową pełną pomysłów.

Ostatnie wpisy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami,
dotyczącymi naszych ostatnich osiągnięć, pomysłów i inspiracji.
Zostaw, proszę po sobie komentarz, chętnie dowiemy się, co myślisz o naszych pracach.

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

BudownictwoFirma sprzątająca jak wybrać najlepiej Sprzątanie to temat bardzo obszerny. Nie sposób opisać wszystkich czynności z nim związanych w jednym wpisie. Dlatego dziś zajmiemy się jego częścią jaką są firmy sprzątające. Usługi sprzątania można podzielić na dwie...

Wzorzyste domy

WzornictwoWzorzyste domy    Wzory na tapecie, dywanie, poduszkach, fotelach firankach, po prostu wszędzie. Na rynku mamy ogromny wachlarz wzorów geometrycznych, dziecięcych, dedykowanych kuchni, sypialni, nawiązujących do natury i wiele więcej. Wzory wspaniale...