Wnętrza

Blog powstał z myślą o naszych domach i mieszkaniach. Uwielbiamy aranżację wnętrz, tworzenie rzeczy użytecznych i pięknych jednocześnie.

Choć nikt z nas, zawodowo nie projektuje wnętrz, po godzinach pracy robimy to z ogromnym zapałem. Niejednokrotnie projektowaliśmy mieszkania naszych znajomych, co (nie chwaląc się) zaowocowało zacieśnieniem więzi przez wdzięczność. Obsługę programów graficznych mamy w małym palcu.

Pomysłów nam nie brakuje, dlatego chcemy na blogu inspirować całą Polskę, do tworzenia pięknych i nietuzinkowych miejsc, które doskonale wyrażają osobowość lokatorów.

Projekty

Projektujemy wnętrza, tworzymy wizualizacje, dobry plan to droga do sukcesu.

Renowacja

Stare meble, dodatki, podłogi okna i drzwi często są piękne, lecz zaniedbane, z pewnością zasługują na drugie życie.

Remonty

Jak zaplanować remont tak, żeby wszystko przebiegało sprawnie i bez przeszkód. Od zabezpieczenia po porządki.

Aranżacja

Wykańczanie wnętrz oraz ich aranżacja na najwyższym poziomie, mnóstwo inspiracji i porad, jak zaplanować swoje cztery ściany.

Feng Shui

Koncepcja znana od dawna, sprawdziliśmy, czy działa, proponujemy również własne pomysły na układ mieszkań.

Inspiracje

Codzienna dawka inspiracji z całego świata. Uwielbiamy podziwiać i inspirować się pięknymi miejscami, mamy nadzieję, że również podzielicie się z nami swoimi pracami.

Diabeł tkwi w szczegółach.

Nie zawsze nasze lokum wygląda tak, jak byśmy tego chcieli, wynika to często z ograniczeń finansowych.

Na blogu doradzamy, jak małym kosztem sprawić, aby Twój dom był najprzytulniejszym miejscem na świecie. Pokazujemy, jak dobierać kolory i tkaniny, dlaczego mniej znaczy lepiej, jak wielka jest siła światła i co do naszego domu wnoszą rośliny, oprócz swojej obecności.

Oświetlenie industrialne 

Oświetlenie w loftach ma kluczowe znaczenie. Wybór odpowiednich lamp jest pierwszym krokiem do odpowiedniego klimatu pomieszczenia.

Trendy na mieszkania w stylu loftowym to widoczny trend. Minimalizm zaczerpnięty z wnętrz pofabrycznych coraz częściej gości w naszych mieszkaniach. Z uwagi na niedostatki wysokich ceglanych wnętrz na naszym ryku panuje beton architektoniczny połączony z surowymi lampami loftowymi.  

Ostatnie wpisy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami,
dotyczącymi naszych ostatnich osiągnięć, pomysłów i inspiracji.
Zostaw, proszę po sobie komentarz, chętnie dowiemy się, co myślisz o naszych pracach.

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

BudownictwoFirma sprzątająca jak wybrać najlepiej Sprzątanie to temat bardzo obszerny. Nie sposób opisać wszystkich czynności z nim związanych w jednym wpisie. Dlatego dziś zajmiemy się jego częścią jaką są firmy sprzątające. Usługi sprzątania można podzielić na dwie...

Wzorzyste domy

WzornictwoWzorzyste domy    Wzory na tapecie, dywanie, poduszkach, fotelach firankach, po prostu wszędzie. Na rynku mamy ogromny wachlarz wzorów geometrycznych, dziecięcych, dedykowanych kuchni, sypialni, nawiązujących do natury i wiele więcej. Wzory wspaniale...