Wzornictwo

Żeby nie było nudno, nie zajmujemy się tylko domem, sami też chcemy zachwycać, dlatego na naszym blogu znajdziecie również mnóstwo projektów ubrań, biżuterii, a nawet tkanin!

Potrafimy szyć! I to całkiem nieźle, w końcu trening czyni mistrza, a swoje pierwsze dzieła mamy już dawno za sobą. Specjalistką z pewnością jest Asia, która ukończyła wiele kursów, stale wygrywa modowe konkursy, a w jej szafie nie znajdziecie ani jednego ciucha ze sklepu. Skoro wszystko, co ręcznie robione jest lepsze? To po co kupować? Jeżeli macie chwilę czasu, kupcie maszynę, to proste, a daje mnóstwo satysfakcji.

Oprócz ubrań warto wspomnieć, że szyjemy również dla domu, zasłony, nowe obicie tapicerki to dla nas pikuś. Zapraszamy do lektury.

Ubrania

Projektujemy ubrania dla dorosłych i dzieci. Ciekawe rozwiązania, niebanalne połączenia, a to wszystko z najlepszych jakościowo tkanin.

Tkaniny

Wybieramy materiał, dbamy dokładnie o jego skład, grubość, a następnie tworzymy coś, czego jeszcze nie ma, a co jest piękne, sprawdź sam.

Projektowanie

Pokazujemy, jak powstają wszystkie nasze pomysły. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą z czytelnikami.

Biżuteria

Biżuteria tworzona przez kobiety, dla kobiet. Używamy szlachetnych metali i kamieni, inspirujemy się naturą.

Inspiracje

Piękne tkaniny są niezwykle inspirujące, ich faktura i kolor doskonale podsuwają nam pomysły na zastosowanie.

Eco rozwiązania

Radzimy, jak wykorzystać ponownie rzeczy z Twojego domu, jak zmienić stary ciuch czy mebel. Nie wyrzucajmy od razu rzeczy, których już nie potrzebujemy.

Własna tkanina.

Dzięki umiejętnościom graficznym osób, które tworzą ten blog, udano nam się stworzyć kilka tkanin własnych projektów.

Nie lubimy odpuszczać i gdy na rynku nie ma dostępnych produktów, których potrzebujemy, tworzymy je sami.

Ostatnie wpisy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami,
dotyczącymi naszych ostatnich osiągnięć, pomysłów i inspiracji.
Zostaw, proszę po sobie komentarz, chętnie dowiemy się, co myślisz o naszych pracach.

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

Firma sprzątająca jak wybrać najlepiej

BudownictwoFirma sprzątająca jak wybrać najlepiej Sprzątanie to temat bardzo obszerny. Nie sposób opisać wszystkich czynności z nim związanych w jednym wpisie. Dlatego dziś zajmiemy się jego częścią jaką są firmy sprzątające. Usługi sprzątania można podzielić na dwie...

Wzorzyste domy

WzornictwoWzorzyste domy    Wzory na tapecie, dywanie, poduszkach, fotelach firankach, po prostu wszędzie. Na rynku mamy ogromny wachlarz wzorów geometrycznych, dziecięcych, dedykowanych kuchni, sypialni, nawiązujących do natury i wiele więcej. Wzory wspaniale...